Home » Aktualności » Dzień Kobiet w naszej szkole – 8.03.2012r.

Archiwum

Dzień Kobiet w naszej szkole – 8.03.2012r.

Dzień Kobiet w naszej szkole w tym roku stał się dla męskiej części społeczności szkolnej doskonałą okazją do przedstawienia anegdot, ciekawostek i piosenek dotyczących kobiet. Uroczystość została przygotowana przez dyrektora szkoły Andrzeja Ziajora, ks. proboszcza Janusza Skrzypka, nauczyciela muzyki Karola Książka. Na tę uroczystość zostali zaproszeni emeryci.


Autorzy akademii docenili, zauważyli i w sposób humorystyczny ujęli definicję kobiecości. Na wesoło pokazali relacje męsko- damskie, zajęcia kobiet w domu, rodzinie i umiejętność pogodzenia przez nie kilku ról w życiu: matki, pracownicy, prowadzącej dom (gospodyni) przyjaciółki i żony. Wszystkie dialogi poparte były przygotowaną przez księdza proboszcza J. Skrzypka animacją na slajdach. Uczniowie wręczyli paniom kwiaty i słodycze. Dzień ten był dla nas –kobiet bardzo miły i przebiegał w wesołej atmosferze.