Home » Aktualności » Sukcesy w konkursach.

Sukcesy w konkursach.

-XIV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Dzieci i młodzieży p. h. „Jak nas widzą, tak nas malują” eliminacje na szczeblu powiatowym dn. 18.04.2012 roku :

I grupa wiekowa;

Aleksandra Ozga- I miejsce op. Anna Bochenek

Kamila Fryz- wyróżnienie, op. Alina Zawisza

II grupa wiekowa;

Dominika Lepak- wyróżnienie, op. Bogusława Przydział

Prace wymienionych uczniów komisja powiatowa przekazała na finał wojewódzki do Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

IX Gminy Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii w Kamionce dn. 12.04.2012 roku;

– Anna Wilczyńska IV miejsce, op. Lidia Szymanek

-Julia Paruch- udział

-Dominika Fryz- udział

-Natalia Stachnik- udział

Drużynowo dziewczęta zdobyły 5 lokatę.

IV Gminny Konkurs z cyklu  „Szukamy młodych talentów wokalnych” w Publicznym Przedszkolu im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy i udział w obchodach Święta Flagi dn. 25.04.2012 roku;

–III miejsce Maria Cieśla z kl. „O” za piosenkę „Orkiestry dęte”, op. Barbara Budzik.

IV Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych ZŁOTY GRYF 2012w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy dn. 17.03.2012 roku – udział zespołu Anturja pod opieką Kingi Mazur.

III Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Jedlicze 2012 -dn.20.03.2012 roku – udział zespołu Anturja pod opieką Kingi Mazur.

Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „ Taneczne Figle” w Ropczycach dn. 29.04. 2012 roku- udział zespołu Anturja pod opieką Kingi Mazur.