Home » Aktualności » Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Południowo-Wschodniej w Pustkowie Osiedlu – 1.05.2012 r.

Archiwum

Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Południowo-Wschodniej w Pustkowie Osiedlu – 1.05.2012 r.

 

Mistrzostwa te to bardzo znaczące przedsięwzięcie dla ruchu mażoretkowego w Polsce. Ich organizatorem było STOWARZYSZENIE MAŻORETEK TAMBURMAJOREK I CHEERLEADEREK POLSKICH  przy współpracy Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica i Stowarzyszenia Orkiestra Dęta Gminy Dębica.

 

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął wójt Gminy Dębica – Stanisław Rokosz. W mistrzostwach zaprezentował się zespół mażoretkowy Anturja działający przy Szkole Podstawowej w Skrzyszowie. Występ naszych dziewcząt cieszył się dużym powodzeniem, a ich układy taneczne zostały wysoko ocenione przez sędziów. Anturja zdobyła V miejsce i uzyskała nominację do Mistrzostw Polski Mażoretek w Opolu. To znaczący sukces naszego zespołu. Gratulujemy zarówno dziewczętom jak również instruktor –  Kindze Mazur.