Home » Aktualności » Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym – region „C” 19.05.2012 Piotrków Trybunalski

Archiwum

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym – region „C” 19.05.2012 Piotrków Trybunalski

 

Dnia 19 maja odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 2-4. 07.2012 w Myślenicach. Prawo startu w Olimpiadzie mają zawodnicy, którzy w tegorocznym Pucharze Polski Kadetów zajęli miejsca w pierwszej ósemce, oraz po dwóch zawodników z każdego regionu   ( 4 regiony A B C D).

 

W zawodach wzięło udział 4 zawodników UKS ORZEŁ Skrzyszów. Bardzo miłą niespodziankę sprawił Oskar Krzystyniak, który w najniższej kategorii wagowej do 42 kg zajął II miejsce, co automatycznie daje mu prawo startu w Olimpiadzie.

O kwalifikacje otarł się Bartłomiej Andreasik, który w kategorii do 69 kg zajął III pozycję.

Pozostali zawodnicy Wojciech Cielak i Damian Kryla zajęli kolejno X i V lokatę.

Gratulujemy zawodnikom i trzymamy kciuki za dobry start Oskara i godne reprezentowanie naszej gminy w tej prestiżowej imprezie sportowej.