Home » Aktualności » Gminny turniej „Baw się z nami” klas I-III

Archiwum

Gminny turniej „Baw się z nami” klas I-III

 

Dnia 24.05. 2012 roku na świeżym powietrzu przy naszej szkole odbył się gminny turniej „Baw się z nami” klas I-III. Z terenu naszej gminy udział w konkursie wzięło pięć szkół podstawowych: Kamionka, Wola Ociecka, Ocieka, Kozodrza, Skrzyszów. Do każdej konkurencji sportowej przystępowało 8 dowolnych zawodników (4+4) z 10 zgłoszonych. Reprezentacja naszej szkoły składała się z 4 dziewczyn i 4 chłopców oraz rezerwy (1 chłopiec i 1 dziewczyna).

Byli to uczniowie klasy II i III przygotowani przez Alinę Zawiszę i Bogusławę Przydział. Nasi uczniowie zajęli II miejsce i 30 maja wzięli udział w zawodach powiatowych w Wielopolu gdzie na 6 drużyn zdobyli IV miejsce, przegrywając tylko jednym punktem o miejsce III. Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów sportowych.