Home » Aktualności » Wycieczka zespołu Lotos

Archiwum

Wycieczka zespołu Lotos

 

W dniu 26.05.2012 r. odbyła się wycieczka do Czardworka w Przysietnicy koło Brzozowa dla członków działającego przy naszej szkole zespołu Lotos. Dziewczęta miały możliwość zobaczenia panoramy regionu Bieszczad przez lunetę i Obserwatorium Astronomicznego na wieży, przejażdżki ciuchcią „Strzała południa” po Przysietnicy i Brzozowie.

Uczestniczyły w zajęciach ceramicznych z lepieniem w glinie. Wykonane przez siebie dzbanuszki, kubeczki i inne przedmioty zabrały ze sobą do domu. Uczyły się samodzielnie jeździć konno, brały udział w lotach miotłowych z wieży, które mimo, że wzbudzały w nich wiele strachu przyniosły im wielką satysfakcję. Po obiedzie próbowały swoich sił na ścianie wspinaczkowej. Około godz. 1500 wyjechały z Czardworka do Krosna, gdzie aktywnie spędziły czas na basenie krytym. Zjeżdżały rynną do wody, grały w piłkę wodna na basenie, a także miały możliwość skorzystania z jacuzzi. Cała wycieczka była finansowana z funduszy uzyskanych na V Balu Charytatywnym.