Home » Aktualności » Uroczysta akademia „Dla Mamy i Taty”.

Archiwum

Uroczysta akademia „Dla Mamy i Taty”.

 

Dnia 28 maja 2012r. przeżywaliśmy w naszej szkole uroczystość przygotowaną „Dla Mamy i Taty”.
Był to dobry moment, by powiedzieć „kocham cię”, przytulić i obdarować drobnymi upominkami swych rodziców. Dzieci przygotowując uroczystość uczestniczyły w próbach wykazując dużo zapału, zaangażowania, inicjatywy, wzajemnie siebie motywując do pracy, korygując pomyłki i błędy kolegów. Dla mam oprócz występu dzieci przygotowały pięknie zdobione laurki, kwiaty i inne niespodzianki.

Występ małych artystów, bo były to dzieci przedszkolne i klas 0-III ,  wywołały u mam łzy autentycznego wzruszenia.  Zrobione z miłością i ujmującą prostotą dziecięce prezenty oraz szczery uścisk ukochanej mamy były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają, i że są najlepsze na całym świecie. Dla naszych dzieci impreza ta była znakomitą okazją, aby zaprezentować się ze swej jak najlepszej strony oraz pochwalić się talentem plastycznym, muzycznym, recytatorskim oraz tanecznym. Było to też przeżycie dzięki któremu poczuły się ważne, zdolne i mogły być z siebie dumne. Te krótkie chwile spędzone w naszej szkole z pewnością na długo pozostaną w pamięci zarówno szczęśliwych mam, promieniujących i dumnych ze swych pociech oraz tych najmłodszych, których trud, zaangażowanie i pokłady ogromnej miłości, jakie włożyły w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte. Do serdecznych życzeń dla rodziców dołączył się dyrektor szkoły Andrzej Ziajor, dyrektorka przedszkola Dorota Wrona oraz nauczycielki przygotowujące akademię: Barbara Budzik, Anna Bochenek, Alina Zawisza i Bogusława Przydział.