Home » Aktualności » Ogólnopolski Plastyczny Konkurs Logopedyczny „Rysujemy rymy – słowem i kredką”- apel szkolny – 21.06.2012r.

Archiwum

Ogólnopolski Plastyczny Konkurs Logopedyczny „Rysujemy rymy – słowem i kredką”- apel szkolny – 21.06.2012r.

 

Dzieci z kl. „0”, II i III pod opieką wychowawczyń ( Barbary Budzik, Aliny Zawiszy, Bogusławy Przydział) bawiły się słowem tworząc rymy, korygując je, wypowiadając słowa z trudnościami logopedycznymi i jednocześnie ilustrując ułożoną przez siebie rymowankę. Byli to:

Bartosz Wiącek- kl. „0”

Justyna Jezuit- kl. „0”

Mikołaj Pociask- kl. „0”

 

Wiktoria Jewiarz- kl. II

Angelika Jopek- kl. II

Oliwia Krzystyniak- kl. II

Kamila Fryz- kl.II

Dominika Lepak- kl. III

Oliwia Andreasik- kl. III

Paruch Zuzanna- kl.III

Wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy udziału, a nauczyciele podziękowania.


Organizatorami konkursu byli: Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie oraz Wydawnictwo Logopedyczne KOMLOGO. Ogólnopolski Plastyczny Konkurs Logopedyczny „Rysujemy rymy – słowem i kredką” objęty został honorowym patronatem przez Marszałka Województwa Podkarpackiego