Home » Aktualności » Szkolny Konkurs plastyczny „Las to życie” zorganizowany przez sekcję LOP.

Archiwum

Szkolny Konkurs plastyczny „Las to życie” zorganizowany przez sekcję LOP.

 

Zgodnie z obowiązującym w tym roku hasłem „Las to życie-chrońmy je” nauczycielka przyrody Ewa Feret zwróciła szczególną uwagę podczas konkursu na obszary leśne; jak ważną rolę spełnia las w życiu człowieka. W dniu 20.06.2012r. odbył się apel szkolny na którym został rozstrzygnięty w/w konkurs.

 

W I etapie edukacyjnym klas I-III wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce: Kamila Fryz z kl. II.

II miejsce: Oliwia Krzystyniak z kl. II.

III miejsce: Dominika Lepak z kl. III.

W II etapie edukacyjnym klas IV-VI w gronie LAUREATÓW konkursu znaleźli się;

I miejsce: Weronika Kosińska z kl. VI.

II miejsce: Alicja Pociask z kl. V.

III miejsce: Sylwia Oleś z kl. IV.

Prace uczniów pokazały, że las i to co w nim żyje to wielki ekosystem – wrażliwy układ na wzajemne oddziaływanie wszystkiego co w nim żyje. Dziękujemy uczniom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.