Home » Aktualności » Klasa „0” w teatrze 28.09.2012r.

Archiwum

Klasa „0” w teatrze 28.09.2012r.

  Dnia 28 września klasa „0” i przedszkole pod opieką wychowawczyń udały się do teatru „Maska” w Rzeszowie na sztukę „Bleee”. Przed wyjazdem dzieci dowiedziały się jak należy zachować się w podróży i w teatrze. Zostały wprowadzone w osobliwości życia motyli. 

 Spektakl uczył dzieci, że wierząc w siebie możemy osiągnąć wszystko, o czym marzymy oraz, że każdy jest wyjątkowy. Nawet poczwarka stała się pięknym motylem. Udowadnia także, że warto bronić swoich przekonań, a zgrana grupa przyjaciół potrafi każde miejsce zamienić w prawdziwy dom. Zadowalające jest to, że każde dziecko coś ze sztuki zapamiętało. Bardzo podobały się im maski, lalki, pacynki, kukiełki oraz muzyka. Przedstawienie jest polską prapremierą tekstu Maliny Prześlugi, wyróżnionego przez jury XXI Konkursu na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.