Home » Aktualności » „Podaruj Uśmiech” Zbieramy środki na operację rączek Wiktorii

Archiwum

„Podaruj Uśmiech” Zbieramy środki na operację rączek Wiktorii

  Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” która ściśle współpracuje z Fundacją na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” znana z akcji „Szkoło Pomóż i Ty” zwróciła się do naszej szkoły o pomoc w rozprowadzeniu ulotek. Zebrane środki pozwolą Fundacji na zapewnienie niezbędnej opieki podopiecznym, a w szczególności 3-letniej Wiktorii Chuderskiej, która urodziła się z wadą obydwu rączek i czeka na operację, dzięki której będzie mogła rozwijać się i bawić, tak jak jej rówieśnicy.   Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni i włączyli się do akcji, aby pomóc swojej rówieśnicy Wiktorii. Akcją zajęła się opiekunka Szkolnego Koła Caritas Beata Bobulska- Przysiecka. Mamy nadzieję, że ta akcja wyzwoli niejeden uśmiech na twarzy Wiktorii Chuderskiej.