Home » Aktualności » Powiatowe zawody lekkoatletyczne

Archiwum

Powiatowe zawody lekkoatletyczne

  Powiatowe zawody lekkoatletyczne – Sędziszów Młp. – 26.09.2012r. II miejsce- Daniel Dęborowski z klasy VI w rzucie piłeczką palantową, zakwalifikował się na zawody wojewódzkie.

 Sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu gminnym-  Ostrów- 02.10.2012r.   I miejsce- Aleksander Wiącek z klasy VI II miejsce- Klaudiusz Strzałka z klasy IV III miejsce- Marcin Napora z klasy VI III miejsce- Katarzyna Chmiel z klasy V  IV miejsce- Oliwia Andreasik z klasy IV V miejsce- Wiktoria Lipa z klasy V V miejsce- Weronika Cebulska z klasy IV   Sztafetowe biegi przełajowe- na szczeblu powiatowym- Ostrów  11.10.2012r. III miejsce- Aleksander Wiącek z klasy VI i zakwalifikował się do udziału w zawodach wojewódzkich.  Uczniowie do zawodów przygotowani zostali przez nauczycielkę Marzenę Sokołowską –Andreasik. Gratulujemy wszystkim sportowcom wysokich osiągnięć. Życzymy dalszej wytrwałości w treningach, bo sport stawia ciągle nowe wyzwania i  bariery, które musicie pokonać.