Home » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej na wesoło! 12.10.2012r.

Archiwum

Dzień Edukacji Narodowej na wesoło! 12.10.2012r.

  Dnia 12 października  uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycielek Bogusławy Matłok i Beaty Bobulskiej- Przysieckiej przygotowali dla nauczycieli i pracowników szkoły oraz zaproszonych emerytów humorystyczną akademię.

Akademia została uświetniona oprawą muzyczną przygotowaną przez nauczyciela Karola Książka. Uczniowie powiedzieli kilka anegdot o szkole. Zaprezentowali humorystyczne scenki  na różnych lekcjach przedmiotowych, które wywołały salwy śmiechów wśród obecnych. Odegrali także skecze z programu Kabaretu Moralnego Niepokoju . Zaśpiewali piosenki o życiu szkolnym  do melodii utworów zespołu Lady Pank.  Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzyli zdrowia, a także poczucia humoru. Swoją wdzięczność za naukę, wychowanie i obsługę w szkole wyrazili symbolicznym kwiatem i życzeniami. Dyrektor szkoły Andrzej Ziajor wszystkim pracownikom i gościom złożył serdeczne życzenia, do których dołączył się były dyrektor naszej szkoły Stanisław Muszyński.