Home » Aktualności » Odbiór relikwii Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie 11.10.2012 r.

Archiwum

Odbiór relikwii Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie 11.10.2012 r.

Z inicjatywy ks. proboszcza Janusza Skrzypka i za jego staraniem Parafii Skrzyszów, a więc też i naszej szkole zostały ofiarowane relikwie Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki przez kustosza Sanktuarium Bł. Ks. Jerzego przy Parafii Św. Stanisława Kostki na Żoliborzu w Warszawie. 

W dniu 11 października delegacja w składzie: ks. Janusz Skrzypek – proboszcz Parafii Skrzyszów, Piotr Cielec – wójt Gminy Ostrów, Marian Pondo – przewodniczący Rady Gminy i równocześnie przewodniczący Rady Parafialnej, Andrzej Budzik – sołtys wsi Skrzyszów, Andrzej Ziajor – dyrektor szkoły, Marzena Sokołowska – Andreasik – przewodnicząca Akcji Katolickiej oraz Magdalena Bieszcz – przedstawicielka Rady Rodziców, odebrała z rąk kustosza w/w Sanktuarium w Warszawie relikwie błogosławionego męczennika podczas Mszy Św. w Kościele Św. Stanisława Kostki na Warszawskim Żoliborzu.