Home » Aktualności » Konkursy o patronie szkoły

Archiwum

Konkursy o patronie szkoły

  Opiekun Samorządu Uczniowskiego Beata Bobulska- Przysiecka przed II Rocznicą nadania imienia Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki naszej szkole ogłosiła dwa konkursy.

Konkurs plastyczny dla klas I-III i konkurs wiedzy o Bł. Ks. Jerzym Popiełuszce dla klas IV-VI.  Na konkurs plastyczny wpłynęło wiele prac. W konkursie plastycznym nagrodami uhonorowano: Kamilę Fryz z klasy III- I miejsce  Patryka Strzałkę z klasy III- II miejsce Gabrielę Marć z klasy II- III miejsce.   Wyniki konkursu wiedzy o patronie przedstawiają się następująco: I miejsce- Radek Lipa z klasy V. II miejsca- Kinga Klimek z klasy VI i Krystian Kruczek z klasy V. III miejsce- Mateusz Kisiel z klasy V.   Dziękujemy wszystkim, którzy poszerzają swą wiedzę o patronie Bł. Ks. Jerzym Popiełuszce  i uczestniczą w szkolnych konkursach.