Home » Aktualności » Konkurs„Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”

Konkurs„Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”

Końcem października 2012 roku Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, a dokładnie Szkoła Podstawowa nr 27 w Rzeszowie ogłosiła konkurs plastyczny pt. „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”. Całość konkursu była pod patronatem księdza biskupa Edwarda Białogłowskiego i Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Celem konkursu była prezentacja i popularyzacja twórczości dziecięcej, wyzwalanie inwencji twórczej oraz kultywowanie i pogłębianie tradycji świąt chrześcijańskich. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów: Natalia Kłusek z klasy 0 pod opieką Barbary Budzik, Oliwia Juchno, Justyna Jezuit i Kamil Marć z klasy I pod kierunkiem Bogusławy Przydział oraz Angelika Jopek, Wiktoria Jewiarz, Kamila Fryz i Oliwia Krzystyniak z klasy III pod opieką Aliny Zawiszy.  Dzieci przygotowały kolorowe kartki, które zostały wysłane do organizatora. Na konkurs zgłosiło się blisko 600 prac. Otrzymaliśmy podziękowania za udział w tym konkursie. Mimo iż prace naszych reprezentantów nie zostały wyróżnione, to z pewnością było to kolejne twórcze doświadczenie uczniów.