Home » Aktualności » WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 13.01.2013 r.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 13.01.2013 r.

W dniu 13 stycznia odbył się dwudziesty pierwszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz pierwszy uczennice ZHR drużyny „Pryzmat” z naszej szkoły brały udział w zbiórce funduszy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przygotowania rozpoczęły się od października zgłoszeniem chęci udziału, wyrobieniem identyfikatorów, spotkaniem w sztabie w Sędziszowie Młp. ,którego szefem była Pani Agnieszka Sobecka. Jedenaście dziewcząt z naszej szkoły z klasy IV i V zbierało datki tylko w niedzielę 13.01.2013r. na terenie wsi Skrzyszów. Zebrały 764 zł i 11gr. Całość została wyliczona w sztabie w Sędziszowie Młp. Na konkursie finałowym WOŚP naszą szkołę reprezentowały mażoretki, czyli  zespół Lotos i Anturja w swoich układach tanecznych.