Home » Aktualności » Zabawa karnawałowa 2.02.2013r.

Archiwum

Zabawa karnawałowa 2.02.2013r.

  W naszej szkole, jak co roku, dnia 2 lutego odbyła się ZABAWA KARNAWAŁOWA z udziałem przedszkola i wszystkich klas. W godzinach przedpołudniowych bawili się najmłodsi, a po południu klasy IV-VI.

Całą oprawą muzyczną zajęli się profesjonaliści prowadzący zabawy i konkursy. Ten pomysł spodobał się nauczycielkom, rodzicom, ale  również i dzieciom, które mogły wziąć udział w wielu zabawach i konkursach z nagrodami. Uczestnicy zabawy karnawałowej chcieli wyglądać oryginalnie, ale przede wszystkim zaskoczyć wszystkich swoim stylem przygotowując ciekawe stroje karnawałowe. Na dzieci obok zabawy, w salach czekał smaczny poczęstunek, przygotowany przez rodziców, za co bardzo dziękujemy. Wspaniale bawili się również uczniowie klas IV – VI, którzy przy dźwiękach najnowszych przebojów prezentowali swoje taneczne umiejętności. Dla wszystkich to był bardzo udany czas.