Home » Aktualności » Baw się z nami- zmagania sportowe uczniów klas I-III 27-28.05.2013r.

Archiwum

Baw się z nami- zmagania sportowe uczniów klas I-III 27-28.05.2013r.

W tym roku, ze względu na opady deszczu, konkurs „Baw się z nami”  odbył się na hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Kozodrzy. W zmaganiach sportowych brali udział uczniowie z 5 szkół: Woli Ocieckiej, Ocieki, Kozodrzy, Kamionki i Skrzyszowa.

Walczyli w konkurencjach: sztafeta, bieg z piłkami, rzuty na bramkę, dodawanie skoków,  rzuty do żywego kosza, bieg z szarfami. Po zaciętej rywalizacji i podliczeniu punktów, Skrzyszów zajął II miejsce i zakwalifikował się wraz z Wolą Ociecką do konkursu powiatowego. Jednak tutaj uplasowaliśmy się na V pozycji. Drużyna, która zajęła I miejsce, Borek Wielki, wyjedzie na konkurs rejonowy do Pustkowa.