Home » Aktualności » Igrzyska Młodzieży Szkolnej w konkursie „Baw się z nami.” 27.05.2013r.

Archiwum

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w konkursie „Baw się z nami.” 27.05.2013r.

Dnia 27 maja odbyły się eliminacje gminne w Kozodrzy do konkursu „Baw się z nami.” Zawody "Baw się z nami" przeznaczone są dla uczniów I etapu edukacyjnego.

 Program zawodów składał się z siedmiu konkurencji sprawnościowych: bieg sztafetowy, bieg ze zmianą piłek, bieg w workach, bieg z szarfami, dodawanie skoków, rzuty do „żywego kosza" oraz strzały na bramkę.
Drużynę stanowił zespół składający się z 5 dziewcząt i 5 chłopców z kl. II-III.
 Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z regulaminem zamieszczonym w „Kalendarzu szkolnych imprez sportowych na rok szkolny 2012/2013”. Konkurs na etapie gminnym odbył się w Kozodrzy. Drużyna skrzyszowska uplasowała się na II miejscu. Natomiast dnia 28 maja 2013 roku odbyły się igrzyska powiatowe w Borku Wielkim, gdzie drużyna pod opieką Anny Bochenek i Aliny Zawiszy zajęła V miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za ambitną walkę!