Home » Aktualności » ,,Bezpieczne wakacje”. 21.06.2013r.

Archiwum

,,Bezpieczne wakacje”. 21.06.2013r.

Dnia 21 czerwca wszyscy uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby powitać gościa w mundurze- mł. asp. Dominikę Parus.

  Celem przedwakacyjnej wizyty pani policjantki było przedstawienie uczniom szeroko rozumianych zasad bezpieczeństwa oraz rozwinięcie postaw umożliwiających unikanie, zapobieganie i pokonywanie niebezpieczeństw. Pani Dominika przypomniała uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i bezpiecznego zachowania się podczas zabaw towarzyszących wakacyjnemu wypoczynkowi. Zwróciła także uwagę na bezpieczeństwo w sieci. Wszystkie informacje były tylko kwestią uporządkowania wiedzy, bowiem jak pokazały dzieci klas młodszych podczas swojego występu -wiedza na temat bezpieczeństwa jest bardzo duża. Mamy nadzieję, że uczniowie na wakacjach będą bawić się bezpiecznie i mądrze!