Home » Aktualności » II Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Ostrów. 21.06.2013r.

Archiwum

II Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Ostrów. 21.06.2013r.

W piątek, 21 czerwca w folwarku „Cyziówka” w Kamionce miała miejsce druga edycja Zawodów Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Ostrów dla uczniów szkół z terenu gminy Ostrów. 

25 miłośników wędkarstwa przez półtorej godziny w przepięknej aurze łowiło ryby. W zawodach wzięło udział trzech naszych uczniów: Krystian Hamala, Szymon Cielak, Dawid Kryla pod opieką ks. Janusza Skrzypka. Po wylosowaniu miejsc, jak to zwykle bywa, były „brania”, urwane haczyki, udane holowania i „taaaka ryba”. Zawody zakończyła wspólna biesiada podczas której podsumowano wyniki. Nasi zawodnicy nie zdobyli premiowanych miejsc. Oprócz trzech głównych nagród, wyróżniono również najmłodszego wędkarza. Nie zabrakło też nagród dodatkowych. Te zostały rozlosowane na podstawie przyznanego na początku numeru startowego. Drugi los pod którym krył się kołowrotek ufundowany przez Jacka Jemioło, Zastępcy przewodniczącego Rady Gminy w Ostrowie, a zarazem pomysłodawcy zawodów należał do ucznia naszej szkoły Szymona Cielaka. Nagrody wręczyli: Bogusław Wójcik – Zastępca Wójta Gminy Ostrów, Przemysław Łagowski – Dyrektor GCKiS w Kamionce, Jacek Jemioło – Zastępca przewodniczącego Rady Gminy w Ostrowie oraz Dariusz Siwiec – sędzia zawodów. Z nadzieją na lepszy następny połów wszyscy wrócili  do swych szkół.