Home » Aktualności » Wyniki konkursu plastycznego Zawsze Razem 22.05.2013r.

Archiwum

Wyniki konkursu plastycznego Zawsze Razem 22.05.2013r.

W dniu 22 maja został podsumowany Konkurs Plastyczny „Zawsze Razem”. 
Komisja oceniła 261 prac, które napłynęły z 54 szkół województwa podkarpackiego.

 Komisja przyznała równorzędne miejsca nagrodzonym. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica kl. III Kamila Fryz. Gratulujemy laureatce i wychowawczyni Alinie Zawiszy. Prace nagrodzone będą eksponowane na wystawie w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej do 31 lipca 2013 roku.
Organizatorzy Konkursu Plastycznego „Zawsze Razem” dziękują dzieciom, nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania prozdrowotne przyniosą wymierne efekty w zakresie kształtowania prawidłowych zachowań prozdrowotnych dzieci.