Home » Aktualności » Plecak Pełen Uśmiechów 2013

Archiwum

Plecak Pełen Uśmiechów 2013

W sierpniu po raz trzeci Caritas Parafialna w Skrzyszowie włączyła się w kampanię „Tornister pełen uśmiechów”. Z Caritasu Polska oddział parafialny otrzymał cztery plecaki, które dzięki ofiarności parafian zostały wypełnione wyprawką szkolną.

 Jak zwykle nie zabrakło ofiarodawców, którzy przez trzy tygodnie anonimowo składali wyposażenie do otrzymanych plecaków. Dary obejmowały: zeszyty, kredki, pisaki, przybory kreślarskie, plastelinę, farby, bloki rysunkowe i papiery kolorowe. Dodatkowo przybyło kilka plecaków. W pierwszych dniach nauki dwa pełne plecaki przekazano dzieciom. Następne zostaną przekazane w ciągu roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli dary dając tym samym uśmiech obdarowanym dzieciom. Bóg zapłać.