Home » Aktualności » Dzień Komisji Edukacji Narodowej- akademia 14.10.2013r.

Archiwum

Dzień Komisji Edukacji Narodowej- akademia 14.10.2013r.

14 października obchodziliśmy w szkole Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Praca nauczyciela wymaga siły charakteru, wytrwałości i poświęcenia. Nie brakuje w niej zarówno radosnych, jak i trudnych, a nawet przykrych momentów. 14 października jest więc doskonałą okazją, aby wysłuchać wierszy, życzeń, piosenek. 

Uczniowie w humorystyczny sposób opowiadali o codziennych problemach szkolnych i o doli nauczyciela. Odegrane z ekspresją skecze wywołały salwy śmiechu u wszystkich zgromadzonych. Na akademii byli  obecni także wójtowie gminy Ostrów i byli pracownicy szkoły.  
Po reakcji publiczności i gromkich brawach było widać, że młodym artystom doskonale udało się  pokazać satyrę dnia szkolnego. Uczniowie byli przygotowani przez Bogusławę Przydział, Annę Bochenek, a oprawą muzyczną zajął się Karol Książek.