Home » Aktualności » „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”. Podsumowanie 18.10.2013r.

Archiwum

„ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”. Podsumowanie 18.10.2013r.

Uczniowie z naszej szkoły są już od wielu lat wiernymi uczestnikami ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł . Ta akcja podejmuje ważne społecznie tematy powiązane m.in. z działaniami na rzecz profilaktyki uzależnień, a także z edukacją dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa i kształtowaniem właściwych postaw w różnych sytuacjach (np. podczas wakacji). 

W wieloletnią tradycję kampanii wpisały się także towarzyszące jej konkursy. Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły znalazły się na liście tegorocznych laureatów: Justyna Cebulska z ubiegłorocznej kl. V i Julia Paruch z ubiegłorocznej kl. VI – za wygraną w plastyczno-literackim konkursie „Na tropie piękna”. Uczniowie brali też udział w ulotkowym konkursie „Eksplorator”, w którym to należało wykazać się wiedzą o zakątkach naszego kraju. Dziewczyny otrzymały dyplomy i bardzo ciekawe gry edukacyjne oraz mp4  ufundowane przez gminną komisję d.s. rozwiązywania problemów alkoholowych. Nagrody zostały wręczone przez przedstawicieli gminy Ostrów. Gratulujemy!