Home » Aktualności » Klasy IV-VI na filmie „Rysiek Lwie Serce”. 20.11.2013r.

Archiwum

Klasy IV-VI na filmie „Rysiek Lwie Serce”. 20.11.2013r.

Dnia 20 listopada uczniowie klas IV-VI pod opieką wychowawców oglądali w kinie 3D w Galerii Rzeszów film „Rysiek Lwie Serce”.

Śledzili losy Ryśka, który od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.