Home » Aktualności » Cyrk „Szok” w naszej szkole 13.03.2014r.

Archiwum

Cyrk „Szok” w naszej szkole 13.03.2014r.

Dnia 13 marca zawitał do nas cyrk „Szok”. Jak się okazało nazwa sprawdziła się, gdyż dwoje artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność – przedszkolaków i uczniów. Występ rozpoczął  wesoły klaun, który bawił dzieci swoimi sztuczkami.

Dzieci bawiły się świetnie, oglądając tresowane gołębie i pieska, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne na małym rowerku i z obręczami. Były nie tylko widzami, ale i próbowały swych talentów cyrkowych włączając się czynnie  do śmiesznych sztuczek i wykonywały różne akrobacje Dzieciom najbardziej podobał się zabawny clown oraz wąż. Największe zainteresowanie wzbudził wąż, który wywołał wiele emocji. Każde dziecko mogło dotknąć węża, a niektóre dzieci trzymały go na rękach. Były pokazy żonglerki, iluzji, ekwilibrystyki. Występ cyrku zakończył się gromkimi brawami.