Home » Aktualności » Wiosenne igrzyska sportowe 20.03.2014r.

Archiwum

Wiosenne igrzyska sportowe 20.03.2014r.

W dniu 20 marca na nowej hali sportowej w Szkole Podstawowej w Skrzyszowie odbyły się wiosenne igrzyska szkolne o puchar Dyrektora Szkoły i Przewodniczącego Rady Rodziców.

W zawodach uczestniczyli uczniowie z kl. IV, V i VI. Z każdej klasy wzięło udział 8 osób (4 dziewczynki i 4 chłopców). Zawodnicy walczyli w dziesięciu konkurencjach. Drużyna, która zdobyła pierwsze miejsce w danej konkurencji otrzymywała -3 punkty, drugie miejsce- 2 punkty, trzecie miejsce-1punkt. Po ciężkich zmaganiach i podliczeniu punktów w walce „fair play”, uczniowie ostatecznie uplasowali się na następujących pozycjach:
I miejsce – kl. VI
II miejsce – kl. V
III miejsc – kl. IV
Opiekunka sportu Marzena Sokołowska-Andreasik gratuluje zwycięzcom i wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach oraz dziękuje osobom, które przyczyniły się do organizacji wiosennych igrzysk sportowych.