Home » Aktualności » Szkolny konkurs „Jak zdrowo i bezpiecznie spędzać wolny czas” i „Zagrożone gatunki zwierząt”. Podsumowanie 23.05.2014

23 maja odbyło się podsumowanie konkursów plastycznych, organizowanych przez sekcje PCK i LOP.

Szkolne Koło PCK z opiekunką, panią Lidią Szymanek, zorganizowało konkurs plastyczny pt. „Jak zdrowo i bezpiecznie spędzać wolny czas”. Wpłynęło 17 prac z klas I- VI.

W pierwszej kategorii wiekowej- klas I-III  zwyciężyli:

I miejsce – Natalia Kłusek kl. I

II miejsce – Oliwia Juchno kl. II

III miejsce – Kacper Rokosz kl. I

Z klas IV- VI nagrody zdobyli:

I miejsce – Dominika Lepak kl. V

II miejsce – Katarzyna Chmiel kl. VI

III miejsce – Klaudia Juchno kl. VI

Przyznano siedem nagród pocieszenia wśród uczestników z klas I-III oraz cztery z kl. IV-VI.

Szkolny konkurs plastyczny „Zagrożone gatunki zwierząt” przeprowadzony został przez opiekunkę LOP, panią Ewę Feret. A oto wyniki:

I miejsce – Natalia Stachnik kl. VI

II miejsce – Sylwia Oleś kl. VI

III miejsce – Klaudia Juchno kl. VI

Gratulujemy i dziękujemy za udział.