Home » Aktualności » Zawody lekkoatletyczne dla klas I-III „Baw się z nami.” 27.05.2014r./29.05.2014r.

Archiwum

Zawody lekkoatletyczne dla klas I-III „Baw się z nami.” 27.05.2014r./29.05.2014r.

27 maja odbyły się w naszej szkole międzyszkolne zawody lekkoatletyczne dla klas I-III „Baw się z nami”. Do rywalizacji stanęli uczniowie ze szkoły podstawowej w Skrzyszowie i Woli Ocieckiej. Zawodnicy startowali w siedmiu konkurencjach:

 

  1. Sztafeta.
  2. Dodawanie skoków.
  3. Zmiana piłek.
  4. Bieg w worku.
  5. Rzut do żywego kosza.
  6. Bieg z szarfami.
  7. Strzały na bramkę. 

 

Za każdą wygraną konkurencję zespół otrzymywał 2 pkt., za przegraną 1 pkt.  Punktacją końcową 11 do 10 wygrała drużyna z naszej szkoły. Dziękujemy pani Marzenie Sokołowskiej-Andreasik za sędziowanie w zawodach oraz uczniom za udział i zdrową rywalizację. Zwycięzcom gratulujemy.

Dnia 29 maja roku zwycięzcy tychże zawodów najmłodszych klas pojechali do Wielopola Skrzyńskiego, aby na powiecie zmierzyć się z rówieśnikami w siedmiu dyscyplinach sportowych. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z następujących szkół: Bystrzyca, Wielopole, Brzeziny, Czarna Sędziszowska, Niedźwiada, Borek Wielki i Skrzyszów. Każda drużyna liczyła 8 zawodników i 2 rezerwowych. Po zaciętej walce drużyna ze Skrzyszowa wywalczyła 3 miejsce. Gratulujemy.