Home » Aktualności » Przemarsz mażoretek podczas uroczystości z okazji 90-lecia powstania OSP w Woli Brzeźnickiej 2.08.2014r

Archiwum

Przemarsz mażoretek podczas uroczystości z okazji 90-lecia powstania OSP w Woli Brzeźnickiej 2.08.2014r

W dniu 2 sierpnia 2014r. seniorki zespołu Anturja uczestniczyły w uroczystości z okazji 90-lecia powstania OSP w Woli Brzeźnickiej. Po Mszy św. w Kościele w Brzeźnicy oraz poświęceniu placu zabaw w Woli Brzeźnickiej nastapił przemarsz naszych mażoretek wraz z Orkiestra Dęta i mażoretkami ze Stowarzyszenia Orkiestry Dętej Gminy Dębica na plac przy Remizie Strażackiej, gdzie odbyły się dalsze uroczystości zwiazane z w/w rocznica. Oprócz parady z Orkiestra nasze dziewczęta miały również możliwość pokazania się w układach tanecznych na scenie przed zgromadzona publicznościa. Składamy serdecznie podziękowanie panu Jerzemu Brotoniowi – Prezesowi Stowarzyszenia Orkiestry Dętej Gminy Dębica za podjęcie szerszej i stałej współpracy, a także panu Marcinowi Ciszkowi – dyrektorowi GCKiB w Pustkowie za umożliwienie występu naszych dziewczat podczas uroczystości.