Home » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej 2014

Archiwum

Dzień Edukacji Narodowej 2014

Dzień Nauczyciela, zwany od 1982 roku również Dniem Edukacji Narodowej, obchodziliśmy wspólnie z emerytami. W tym szczególnym dniu polskiej szkoły, w święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych co szkoły prowadzą i nadzorują uczniowie złożyli wszystkim nauczycielom podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów. Swoją wdzięczność wyrazili poprzez humorystyczny program artystyczny i życzenia.

Do życzeń dołączył się dyrektor szkoły Andrzej Ziajor, wójt gminy Ostrów Piotr Cielec, przewodnicząca Rady Rodziców Lucyna Pociask i były dyrektor Stanisław Muszyński.

„Pragniemy tu powiedzieć słowo przepraszam, bo nie zawsze ułatwialiśmy Wam pracę. To jest już taki przywilej uczniów, że w szkole chce się płatać różne figle.

To nie złośliwość, to nie złe serce, ale ot, zwykła dziecięca przekora. Zawsze tak było. Spróbujemy teraz być przez chwilę poważni i podziękować Wam za trud Waszej pracy i opiekę nad nami.”