Home » Aktualności » Laureatka konkursu Zachowaj Trzeźwy Umysł nagrodzona.

Archiwum

Laureatka konkursu Zachowaj Trzeźwy Umysł nagrodzona.

Dnia 20 października odbyło się uroczyste wręczenie nagrody laureatce ogólnopolskiego konkursu Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014- Justynie Cebulskiej. Wykonała pracę plastyczną pod koniec ubiegłego roku szkolnego w kl. VI. Otrzymała  nagrodę Ogólnopolskiej Kampanii ZTU oraz od Gminnej Komisji Rozwiązywania problemów  Alkoholowych.

W spotkaniu uczestniczyli:  wójt Piotr Cielec, v-wójt Bogumił Wójcik pełnomocnik ds. przeciwdziałania alkoholizmowi Andrzej Budzik.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w kampanię i udział w konkursach, a  laureatce serdecznie gratulujemy. Dziękujemy również szkolnym koordynatorom za zaangażowanie i realizację tegorocznej kampanii p. Lidii Szymanek i p. Alinie Zawiszy.