Home » Aktualności » Pasowanie na ucznia 23.10.2014r.

Archiwum

Pasowanie na ucznia 23.10.2014r.

23 października w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia kl. I. Na sali gimnastycznej zebrali się nauczyciele wraz z dyrektorem, ksiądz Janusz Skrzypek, wójt gminy Ostrów Piotr Cielec, rodzice, uczniowie naszej szkoły i 15 dzieci z klasy I.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego rozpoczęła się uroczystość. Aktu pasowania dokonał dyrektor szkoły Andrzej Ziajor. Dzieci mimo tremy pięknie śpiewały, recytowały i tańczyły pod okiem wychowawczyni Anny Bochenek. Otrzymały pamiątkowe dyplomy, wójt obdarował je cukierkami, a rodzice wspaniałym tortem ze zdjęciem kl. I. Na zakończenie zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie. Po akademii rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele oraz uczniowie kl. I spotkali się na wspólnym poczęstunku.