Home » Aktualności » Konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje 2014”. 26.11.2014r.

Archiwum

Konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje 2014”. 26.11.2014r.

26 listopada w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Bezpieczne wakacje 2014”. Konkurs promował wśród dzieci i młodzieży bezpieczny wypoczynek podczas wakacji, uczył odpowiedzialnych zachowań.

Spośród nadesłanych blisko 200 prac plastycznych, ze szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego powiatu, jury wyłoniło 9 najlepszych prac z 3 kategorii wiekowych. Bardzo duży sukces osiągnęła wychowanka Aliny Zawisza – uczennica kl. II Natalia Kłusek, która zajęła I miejsce  w swojej kategorii wiekowej. Tak wysokie miejsce jest dumą nie tylko dla Natalki, ale również szkoły, którą reprezentuje.  Laureatka otrzymała dyplom, atrakcyjne nagrody i gratulacje z rąk pani Wicestarosty Doroty Strzyż oraz komendanta KPP w Ropczycach mł. insp. Witolda Wójcika w obecności swoich rodziców i wychowawczyni. Spotkanie laureatów odbyło się w bardzo miłej atmosferze  przy ciastku i herbacie w towarzystwie nauczycieli pod okiem których mali artyści  przygotowywali swoje prace.  Gratulujemy Natalce i życzymy dalszych sukcesów.