Home » Aktualności » Bal karnawałowy 31.01.2015r.

Archiwum

Bal karnawałowy 31.01.2015r.

Dzień 31 stycznia od rana zapowiadał się niezwykle. W ostatnim czasie przed feriami zorganizowano w naszej szkole doroczny bal karnawałowy dla dzieci. Korytarzem  szkoły przemykały księżniczki, biedronki, indianki. Widziano też Batmana i Spidermana, kotka, policjanta, strażaka, rapera i wiele innych ciekawych postaci.

 

Dzieci bawiły się przy skocznej muzyce wodzirejów, uciechom nie było końca!
Szczególnym powodzeniem cieszyły się konkursy, jak również inne atrakcyjne zabawy i słodkie nagrody. Konkurować można było w wyścigach, zawodach zręcznościowych. Dużą atrakcją były śmieszne polecenia do wykonania wylosowane po przebiciu balona.

Uczniowie z klas IV-VI bawili się w rytm muzyki młodzieżowej po południu. Było głośno i wesoło! Zarówno w I jak i w II etapie edukacyjnym podczas zabawy nie zabrakło smacznych przekąsek przygotowanych przez rodziców. Dziękujemy im za pomoc w organizacji tej imprezy.