Home » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka 28.01.2015r.

Archiwum

Dzień Babci i Dziadka 28.01.2015r.

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości. Mamy wobec nich wielki dług, którego spłacić nigdy nie zdołamy, ale możemy przynajmniej spróbować sprawić im odrobinę przyjemności.

 

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. J. Popiełuszki w Skrzyszowie dnia 28 stycznia  odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Cieszymy się, że na zaproszenie wnuków Dziadkowie licznie przybyli do szkoły. W tym dniu dzieci z przedszkola i klas 0-III wspólnie ze swoimi paniami przygotowały programy artystyczne.
Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie pięknie recytowali wiersze, radośnie śpiewali piosenki, a dzieci z zerówki wesoło tańczyły rock and rolla.  Dzieci złożyły Dziadkom i Babciom serdeczne życzenia.
Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie. Dziadkowie i babcie ze wzruszeniem wysłuchali swoich wnucząt nagradzając ich gromkimi brawami.

Dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i niespodzianki swoim Dziadkom, a następnie zaprosiły na przygotowany przez rodziców z tej okazji słodki poczęstunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków.
Wszystkim Babciom i Dziadkom  z okazji ich Święta złożyli też życzenia: dyrektor szkoły Andrzej Ziajor, dyrektor przedszkola Dorota Wrona i sołtys wsi Andrzej Budzik : zdrowia (przede wszystkim!), szczęścia, radości, a także pociechy ze wszystkich wnuków oraz prawnuków.