Home » Aktualności » Dzień Kobiet. Akademia 09.03.2015r.

Archiwum

Dzień Kobiet. Akademia 09.03.2015r.

Dzień 8 marca tradycyjnie jest w naszej szkole dniem wyjątkowym i bardzo uroczystym. Tegoroczne Święto Kobiet obchodziliśmy w szkole 9 marca również uroczyście.

Widowisko dla kobiet przygotował nauczyciel muzyki Karol Książek. Chłopcy zaprezentowali wiele humorów na temat kobiet.  Występ udoskonalili plastikowymi Bum Bum Rurkami mającymi odmienne kolory odpowiadające konkretnym dźwiękom. Zagrali melodie kierując się jedynie barwami tub. Pokazali wspaniałą zabawkę edukacyjną , jak i instrument muzyczny, na którym można grać solo lub w zespole, co sprawia jeszcze większą frajdę. Dzieci z kl. „ 0” zatańczyły rock&rolla. Na sam koniec Dyrektor Szkoły Andrzej Ziajor złożył życzenia wszystkim kobietom pracującym w szkole oraz emerytkom, a uczniowie wręczyli śliczne róże. Oczywiście odśpiewali również Paniom w tym szczególnym dniu „sto lat”.