Home » Aktualności » Gminny Dzień Kobiet w SP w Skrzyszowie. 8.03.2015r.

Archiwum

Gminny Dzień Kobiet w SP w Skrzyszowie. 8.03.2015r.

W niedzielę 8 marca gościliśmy w naszej szkole około trzysta kobiet z całej gminy Ostrów. W skrzyszowskiej hali widowiskowo – sportowej Gminne Centrum Kultury i Sportu  przygotowało wiele atrakcji. Odbył się koncert zespołu Mr. Pollack, pokaz mody dziecięcej, młodzieżowej i dla pań.

Modelkami i modelami były m. in. dzieci z kl. „ 0” ze Skrzyszowa, dziewczęta i mieszkanki z gminy Ostrów. Ubrania udostępniły sklepy: Echo Moda z Dębicy i Miko z Pustyni, a panie zostały profesjonalnie wystylizowane przez kosmetyczki i fryzjerki. Na Gminny Dzień Kobiet repertuar przygotowali: Orkiestra Kameralna i Chór „Consensio” prowadzone przez Marka Wiktora. Dla pań zatańczył zespół „Anturja” ze Skrzyszowa,  „Wrzos” i „Biedronki” z Kamionki. Wystąpiły też panie uczęszczające na zajęcia aerobiku w Ostrowie. Humorystyczną częścią programu był teleturniej Familiada, w którym uczestniczyły między innymi przedstawicielki samorządu, dyrektorki placówek oświatowych czy  małżonka wójta Gminy Ostrów oraz panie wylosowane z publiczności. Aplauz zdobył kabaret  „Dwóch i pół” przygotowany specjalnie na tę uroczystość. W trakcie imprezy losowane były upominki dla pań, zaproszenia na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, na kolacje w restauracji, zestawy przypraw, sprzęt AGD i RTV. Odbył się także konkurs na najlepszy makowiec, który upiekły panie ze stowarzyszeń działających na terenie gminy. Uczestnicy spotkania mogli skosztować przygotowanych ciast oraz wyrobów firmy Mateo. Uśmiechy na twarzach zgromadzonych to dowód, że impreza była udana. Organizatorami gminnego Dnia Kobiet w Skrzyszowie byli: Wójt Gminy Ostrów oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu.