Home » Aktualności » Konkurs ”Kartka Wielkanocna Wojewody Podkarpackiego”.

Archiwum

Konkurs ”Kartka Wielkanocna Wojewody Podkarpackiego”.

Celem konkursu było:

Przedstawienie atmosfery Świąt Wielkanocnych z perspektywy dzieci i młodzieży.

Zachęcenie dzieci i młodzieży do kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi.

Organizacja wystawy pokonkursowej w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie, na której zostaną zaprezentowane nadesłane prace.

 

Wojewoda Małgorzata Chomycz-Śmigielska zaprosiła do udziału w konkursie pn. ”Kartka Wielkanocna Wojewody Podkarpackiego”. Celem przedsięwzięcia było przedstawienie atmosfery Świąt Wielkanocnych z perspektywy dzieci i młodzieży oraz zachęcenie do kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie wielkanocnej kartki, która, wraz z życzeniami wojewody podkarpackiego, zostanie zamieszczona na stronie internetowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie i rozesłana drogą elektroniczną do pracowników urzędu, samorządowców, parlamentarzystów. Na zaproszenie do konkursu wykonując kartki wielkanocne odpowiedzieli:

Maria Cieśla kl. II            

Natalia Kłusek kl. II

Karol Dąbrowski kl. II

Kacper Fryz kl. III

Justyna Jezuit kl. III

Prace naszych uczniów oglądać można na wystawie pokonkursowej w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.