Home » Aktualności » 3 maja 2015 r. – zespół Anturja w Dębicy.

Archiwum

3 maja 2015 r. – zespół Anturja w Dębicy.

W dniu 3 maja juniorki i seniorki zespołu Anturja wzięły udział w uroczystościach 3-majowych w Dębicy. O godz. 9:30 odbył się przemarsz naszych mażoretek wraz z Orkiestrą Dętą z Dębicy na Rynek, gdzie miały miejsce główne uroczystości z udziałem parlamentarzystów, władz powiatowych, miejskich i gminnych, pocztów sztandarowych i mieszkańców Dębicy. Po wysłuchaniu okolicznościowego przemówienia starosty powiatu dębickiego i obejrzeniu okolicznościowego montażu słowno – muzycznego, nasze mażoretki wystąpiły  przed publicznością, a następnie w przemarszu z orkiestrą wraz z pocztami sztandarowymi i wszystkimi zgromadzonymi udały się na Plac Solidarności przy pomniku Św. Jana Pawła II, gdzie była odprawiona Msza św.