Home » Aktualności » Mistrzostwa Polski Południowo – Wschodniej Mażoretek – Pustków 1 maja 2015r.

Archiwum

Mistrzostwa Polski Południowo – Wschodniej Mażoretek – Pustków 1 maja 2015r.

                W dniu 1 maja odbyły się Mistrzostwa Polski Południowo – Wschodniej Mażoretek w Pustkowie organizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Mażoretek Tamburmajorek i Cheerleaderek z/s w Opolu. W tych mistrzostwach wzięły udział wszystkie 3 grupy naszego zespołu Anturja, tj. kadetki i juniorki prowadzone przez Katarzynę Rymut oraz seniorki prowadzone przez Kingę Mazur. Swój wkład w mistrzostwa miały również nasze tamburmajorki w składzie: Katarzyna Rymut, Dominika Fryz i Wiktoria Rymut. Każdy zespół biorący udział w mistrzostwach był oceniany w dwóch kategoriach: parada i występ sceniczny.

Nasz zespół osiągnął bardzo znaczący sukces zajmując następujące miejsca:

Kadetki :

I miejsce – parada – puchar

I miejsce – scena – puchar

 

Juniorki :

III miejsce – parada – puchar

IV miejsce – scena – puchar

 

Seniorki :

III miejsce – parada – puchar

III miejsce – scena – puchar

Trio tamburmajorek : I miejsce – tzw. „złoty puchar” oraz złote medale

Wszystkie trzy grupy, tj. kadetki, juniorki i seniorki oraz trio tamburmajorek otrzymały nominacje i zaproszenie na Ogólnopolskie XVII Mistrzostwa Mażoretek do Kędzierzyna Koźla w dniach 22 – 24 maja 2015 r. Cieszy nas również fakt, że jedna nasza kadetka otrzymała tytuł I wice miss mażoretek, wybieranych podczas tych mistrzostw. Serdecznie gratulujemy wszystkim dziewczętom z zespołu Anturja oraz ich trenerkom.