Home » Aktualności » Konkurs „ O Złotą Nutkę” – z cyklu „Szukamy Talentów”. 5 i 17.05.2015r.

Archiwum

Konkurs „ O Złotą Nutkę” – z cyklu „Szukamy Talentów”. 5 i 17.05.2015r.

W dniu 5 maja odbyły się eliminacje do Powiatowego Konkursu „ O Złotą Nutkę „- z cyklu „Szukamy Talentów” w Centrum Kultury w Ropczycach. Dwoje uczestników z naszej szkoły z kl. „0” wzięło udział w eliminacjach.

Krzysztof Mosior oraz Magdalena Bachórz przygotowani przez Barbarę Budzik wykonali swoje piosenki bardzo ładnie. Na zakończenie eliminacji została ogłoszona liczba osób , które zakwalifikowały się do finału.

 

Do finałowego konkursu zakwalifikowała się Magdalena Bachórz.

Madzia także dostała zaproszenie na warsztaty muzyczne, które odbyły się w dniu 14 maja z wokalistką Beatą Wiater. Magdalena zdobywając kolejne doświadczenia ładnie zaprezentowała się na scenie dnia 17 maja w Centrum Kultury w Ropczycach, ale musiała zmagać się ze starszymi koleżankami, których nie pokonała. Poprzez szereg ćwiczeń wokalnych Madzia zdobyła wiele nawyków potrzebnych do coraz lepszego śpiewania. Życzymy cierpliwości na drodze rozwoju wokalnego.