Home » Aktualności » XVII Mistrzostwa Polski Mażoretek w Kędzierzynie Koźlu 22-24 maja 2015r.

Archiwum

XVII Mistrzostwa Polski Mażoretek w Kędzierzynie Koźlu 22-24 maja 2015r.

            XVII Mistrzostwa Polski Mażoretek po raz drugi w historii tego wydarzenia odbyły się w Kędzierzynie Koźlu. 1800 dziewcząt przyjechało z 60 miejscowości w całym kraju, aby wziąć udział w niezwykłej rywalizacji na sali widowiskowo – sportowej AZOTY.

Mistrzostwa odbyły się pod honorowym patronatem pani prezydent miasta Kędzierzyn Koźle. Pierwszego dnia odbyły się występy sceniczne solo, duo/trio, mini formacje, mini mix. W drugi dzień tańczone były defilady, a w trzeci dzień zespoły przedstawiły choreografie sceniczne. Zespół Anturja zajął dobre 14 miejsce. Nasze wspaniałe Trio zdobyło tytuł V-ce mistrza Polski Tamburmajorek. Serdecznie gratulujemy naszym dziewczętom z zespołu i ich trenerkom. Dziękujemy tym wszystkim, którzy umożliwili nam wyjazd na te mistrzostwa, m.in.:

– Janowi Sojka – właścicielowi Biura Turystycznego „Anturja” w Dębicy za wkład finansowy,
– Bogusławowi Wójcikowi – dyrektorowi ZEASiP w Ostrowie za udostępnienie autobusu szkolnego.