Home » Aktualności » XX Wojewódzki Przegląd Młodych Form Teatralnych „Bajkowisko 2015”

Archiwum

XX Wojewódzki Przegląd Młodych Form Teatralnych „Bajkowisko 2015”

W dniu 26.05. 2015r. uczniowie klas I-III pod kierunkiem swych wychowawczyń uczestniczyli w XX Wojewódzkim Przeglądzie Młodych Form Teatralnych „Bajkowisko 2015”. Przedstawienie zostało przygotowane na podstawie scenariusza: „Zaczarowanym pociągiem w świat bajki”. Przygotowano bogatą scenografię, w której  pomocą służyła p. Marta Hamala, p. Lucyna i Robert Pociaskowie oraz rodzice. Dodatkowo uczennica Maria Cieśla śpiewała piosenkę pt. „Motylem byłam” oraz uczennica kl. III Justyna Jezuit w kategorii wiersz wystąpiła z wierszem pt. „Wrona i ser”. Maria Cieśla zajęła III miejsce w kategorii piosenka kl. I – III. Serdecznie gratulujemy Marysi i jej wychowawczyni Alinie Zawisza.