Home » Aktualności » XV Dzień Papieski 11.10.2015r.

XV Dzień Papieski 11.10.2015r.

XV Dzień Papieski obchodzony był w tym roku pod hasłem „Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień uczniowie naszej szkoły przy współpracy Parafii św. Józefa przygotowali dla mieszkańców Skrzyszowa widowisko słowno-muzyczne pt. „Jesteśmy jedną rodziną. Świętemu Janowi Pawłowi II w hołdzie”.

Widowisko zostało przygotowane przez 60-osobowy zespół dzieci, młodzieży i rodziców. Pokaz odbył się w niedzielę, 11 października br., o godzinie 16:00 w kościele parafialnym.

Chór parafialny wykonał najpiękniejsze pieśni przygotowane specjalnie na Dzień Papieski.

Młodzież przypomniała najważniejsze fragmenty z nauczania Jana Pawła II o rodzinie.

Dziecięca schola zaprezentowała piosenki, które w sposób szczególny ukochał Jan Paweł II.

Widowisko przeplatały projekcje filmowe o Janie Pawle II, a także fragmenty z encyklik i homilii papieskich na temat rodziny.