Home » Aktualności » Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa”.

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa”.

Przedmiotem konkursu było własnoręczne wykonanie ozdoby choinkowej, nawiązującej do Świąt  Bożego Narodzenia oraz związanej z tym tradycji strojenia choinki.

W dniu 21.12.2015 r. w Szkole Podstawowej w Ostrowie odbyło się podsumowanie Gminnego Międzyszkolnego Konkursu „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”.
Na konkurs wpłynęło 105 prac z 6 szkół w Gminie Ostrów.  Podczas oceny brano pod uwagę:
– pomysł i oryginalność,
– technikę wykonania,
– staranność i estetykę,
– wkład pracy,
– możliwość zawieszenia ozdoby na choince lub na stroiku świątecznym, co było podane w wytycznych konkursu.
Jury oceniające miało wielki problem z wyborem najpiękniejszych prac, gdyż wszystkie były wykonane w różnych technikach i z dużym zaangażowaniem uczestników konkursu.

Z naszej szkoły w kategorii klas 1-3: II miejsce zajęła Jowita Chmielowiec (z kl. II), a Paulina Gotkowska (z kl. I) została wyróżniona.

Pozostali uczniowie dostali nagrody pocieszenia za sam udział w konkursie: Nikola Stręk kl. I, Alan Ożóg kl. I, Weronika Fortkowska kl. II, Daniel Jędrysek kl. II, Nikola Dąbrowska kl. II, Nikola Przetacznik kl. II, Kinga Żurek kl. II, Kamila Borowiec kl. II, Natalia Jezuit kl. II, Hubert Kołodziej kl. II, Kamil Dąbrowski kl. III, Natalia Kłusek kl. III, Magdalena Drzał kl. III

Natomiast w kategorii klas 4-6 została wyróżniona Justyna Jezuit (z kl. IV).