Home » Aktualności » Bal karnawałowy uczniów. 2016

Archiwum

Bal karnawałowy uczniów. 2016

W naszej szkole odbył się bal karnawałowy uczniów klas IV-VI dnia 23 stycznia, a dla przedszkola i grupy klas 0-III dnia 30 stycznia 2016 roku. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas 0 – III. W ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Dzięki pomocy rodziców salę przyozdobiły różnokolorowe balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zapraszały przebrane animatorki zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Z uśmiechem na ustach śpiewali teksty słyszanych hitów, skacząc i klaszcząc z radości.

 

Animatorzy urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodyczami i drobnymi upominkami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, a szczególnie pomagającym Rodzicom – serdecznie dziękujemy!