Home » Aktualności » KONKURS „Złota Nutka”. 9.05.2016r.

Archiwum

KONKURS „Złota Nutka”. 9.05.2016r.

9 maja odbyły się przesłuchania do Powiatowego  Konkursu „O Złotą Nutkę”z cyklu „Szukamy talentów”. Impreza jest organizowana corocznie, aby dać szansę rozwoju utalentowanym wokalnie dzieciom. W tym roku konkurs był organizowany przez Centrum Kultury w Ropczycach po raz XVIII.

 

Cele imprezy to rozwój zainteresowań muzycznych, popularyzacja śpiewania wśród dzieci i młodzieży, wymiana pomysłów i doświadczeń, wyszukiwanie utalentowanych dzieci.

Z naszej szkoły w przesłuchaniach brały udział: Magdalena Bachórz z kl. I przygotowana przez panią Bogusławę Przydział i Martyna Bieszcz z klasy II przygotowana przez panią Annę Bochenek.  Do finału zakwalifikowała się Martyna Bieszcz i zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy Martynce.